Ränkel võitis 50 km Eesti meistritiitli vaid 0,4-sekundilise paremusega ({{commentsTotal}})

Raido Ränkel
Raido Ränkel Autor/allikas: Nordic Focus

Jõulumäel peetud Eesti meistrivõistlustel murdmaasuusatamise maratonidistantsidel teenisid kuldmedalid Raido Ränkel ja Tatjana Mannima.

Meeste 50 km ühisstardist vabatehnikasõidus sai Ränkel (1:55.35,3) vaid 0,4 sekundiga jagu noorest Alvar Johannes Alevist. Pronksiduellis alistas Algo Kärp (+2,7) Morten Priksi (+3,0).

Kaheksa hulka mahtusid veel Andreas Veerpalu (+14,7), Aivar Rehemaa (+33,0), Karel Tammjärv (+1.13,2) ja Vahur Teppan (+2.52,7).

Naiste 30 km distantsil oli omaette klassist Mannima (1:15.31,9), kes edestas teiseks tulnud Anette Veerpalut minuti ja 43,7 sekundi. Heitluses pronksmedalile sai Laura Alba (+3.13,1) jagu Regina Ojast (+3.17,7).

Saksamaa jalgpallikoondis
Suurüllatusi ei sündinud: Saksamaa ja Tšiili pääsesid nelja parema hulka

Maailmajagude karikaturniiril pääsesid Saksamaa ja Tšiili kaotustest ning jätkavad turniiri nelja parema seas.

Uuendatud: 19:57
võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.