Emotsionaalne Laukkanen: ma võlgnen võidu Askole ({{commentsTotal}})

Laskesuusatamise MK-etapil Norras Holmenkollenis võitis jälitussõidu soomlanna Mari Laukkanen, kes pühendas võidu öösel surnud lasketreenerile Asko Nuutinenile.

„Võistlus oli väga emotsionaalne, ma olin hommikul uudist kuuldes väga kurb,” sõnas Laukkanen ERR-ile.

„Askol on ka Eesti laskesuusatajatele olnud suur mõju ning minu jaoks oli ta suur isiksus, kes mind alati toetas. Minu õlul oli täna suur koorem ja ma võlgnen võidu temale.”

Kas sõidule oli ka raske keskenduda? „Jah, väga keeruline. Ma tundsin, et olen täna rajal väga väsinud, aga kui ma aus olen, mõtlesin ma ainult temale ning sain sellest energiat. Ma ei mõelnud võitmisele, vaid sellele, et teeksin rajal nii, nagu tema mind õpetanud on.”

„Ma loodan, et ta nägi mu võite,” lõpetas pisaraid tagasi hoidev Laukkanen.

Toimetaja: Anders NõmmKERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46 
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44 
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00 
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.