Veerpalule ei ole Kasahstanist uut lepingut pakutud ({{commentsTotal}})

Kasahstani suusakoondises treeneri ja hooldemehena leiba teenivale Andrus Veerpalule uut lepingut pole hetkel pakutud, sest Aleksei Poltoranin MM-il medalit ei võitnud.

Lahti MM-i parimaks tulemuseks jäi 29-aastasel kasahhil 15 km eraldistardist klassikatehnikasõidu seitsmes koht. Teatesõidus tuli ta Kasahstani koondisega üheksandaks ja paarissprindis 17-ndaks.

"Meil on karm. Kui medalit ei ole, siis vaadatakse asjad üle," sõnas Veerpalu intervjuus ETV-le.

Küll aga on Veerpalu rahul järeltulijate Andreas ja Anette Veerpalu sooritustega. "Minu arust on nad väga ilusti edasi arenenud ja ma olen nende arengu ja sooritustega rahul. Nad mõlemad said oma esimesed stardid MM-idel ja sealt on hea edasi minna," kiitis isa.

Andreas Veerpalu oli 15 km distantsil 36. ja 50 km ühisstardist vabatehnikasõidus 51. Anette tuli 10 km eraldistardist klassikasõidus 57. kohale ja kuulus ka 14. kohta teeninud teatenaiskonda.

Sõudmine
Raja ning Endrekson pääsesid EM-il poolfinaali

Tšehhis Racices tehti täna algust sõudmise Euroopa meistrivõistlustega. Eesti koondis võtab EM-ist osa kahe paatkonnaga, kahepaat koosseisus Allar Raja ning Tõnu Endrekson said oma eelsõidus kolmanda koha.

Uuendatud: 11:43
VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Wayne Rooney (vasakul) ja Gareth SouthgateWayne Rooney (vasakul) ja Gareth Southgate
Inglismaa koondise peatreener jättis Rooney koosseisust välja

Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Gareth Southgate teatas MM-valikmänguks Šotimaaga ning sõpruskohtumiseks Prantsusmaaga meeskonna koosseisu, kust jäi välja Wayne Rooney.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.