Tony Parker tahab Prantsusmaa klubi Euroliigasse viia ({{commentsTotal}})

Tony Parker Villeurbanne'i Asveli särgiga Autor: AP/Scanpix

Profiliiga NBA meeskonna San Antonio Spursi mängija ja Villeurbanne'i ASVEL-i omanik Tony Parker tahab Prantsusmaa klubi Euroliigasse viia.

"Järgmisel hooajal osaleme EuroCupi sarjas ning juba kahe aasta pärast tahaksime kaasa teha Euroliigas," sõnas Parker. "Siis laieneb Euroliiga kahe meeskonna võrra ja neist üks koht peab kuuluma Prantsusmaale."

Praegu mängib Euroliigas 16 meeskonda, kelle seas prantslasi pole. ASVEL on aga tänavu Prantsusmaa liigas 18 meeskonna seas kaheksas.

Toimetaja: Ivo DobkevitschPILDIVIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti jalgpallikoondislasi?

ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub MM-valikmänguks Küprose ja maavõistluseks Horvaatiaga valmistuvale Eesti jalgpallikoondisele. Kõik pildiviktoriinis küsitletud mängijad on ka mainitud kaheks kohtumiseks koondise koosseisus. Kliki õigel ruudul!

Valeri Nikitin: Eesti poiste vigadeks on prahtvõtted ja liigne trügimine

Nädal enne maadlusfestivali Estonian Wrest Fest algust läbivad treenerid Valeri Nikitini koolituse, mille laiemaks eesmärgiks on rootslastele tugevaid vastaseid saada. Õpitoad toimuvad Eesti Maadlusliidu algatusel 26. märtsil Tartumaal Lähtel.

tennis
Kallaletungi ohvriks langenud Kvitova naasmise aeg on veel lahtine

Mullu jõulude eel enda kodus noarünnaku ohvriks langenud kahekordne Wimbledoni võitja Petra Kvitova avaldas sotsiaalmeedias, et ei tea ikka veel, millal ta saab väljakutele naasta.