Avamängu kaotanud Nanterre klaaris türklastega arved võimsal moel ({{commentsTotal}})

Nanterre
Nanterre Autor/allikas: Ekraanitõmmis

Korvpalli Europe Cupil jõudis esimesena poolfinaali Nanterre, kes alistas kordusmängus Usak Sportifi 110:82 (26:10, 30:24, 20:30, 34:18) ning oli kahe mängu kokkuvõttes parem 192:167.

Avamängu võõrsil kolme punktiga 82:85 kaotanud prantslased ei jätnud kodus türklastele mingit võimalust, võites esimese veerandaja 16 punktiga ning poolaja 22 silmaga.

Täna peetakse kaks matši, kus kohtuvad Ironi Nahariya - Bonn (1. mäng 68:89) ja Oostende - Krasnojarski Jenissei (72:84). Chalon/Saone'i ning Zagrebi Cibona (85:87) kordusmäng peetakse 21. märtsil.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Saksamaa jalgpallikoondis
Suurüllatusi ei sündinud: Saksamaa ja Tšiili pääsesid nelja parema hulka

Maailmajagude karikaturniiril pääsesid Saksamaa ja Tšiili kaotustest ning jätkavad turniiri nelja parema seas.

Uuendatud: 19:57
võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.