Viga saanud Porzingis jättis mängu katki ({{commentsTotal}})

Kristaps Porzingis Autor: USA Today/Scanpix

Läti korvpallur Kristaps Porzingis lahkus New York Knicksi kohtumises Indiana Pacersiga teisel poolajal vigastuse tõttu väljakult ega naasnud enam platsile.

Porzingis põrkus kokku vastaste Monta Ellisega ja traumeeris oma reielihast. Pärast matši sõnas lätlane, et alguses tundus lihas jäik, kuid usutavasti pole tegemist siiski tõsise vigastusega.

Lätlane viskas 25 minutiga üheksa punkti, kuid tabas 17-st pealeviskest kõigest viis. Sellegipoolest sai Knicks koduareenil 87:81 võidu. Võitjate parim oli 22 punkti ja 13 lauapalliga Carmelo Anthony.

Järgmise mängu peab Knicks neljapäeval kodus Brooklyn Netsiga.

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti jalgpallikoondislasi?

ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub MM-valikmänguks Küprose ja maavõistluseks Horvaatiaga valmistuvale Eesti jalgpallikoondisele. Kõik pildiviktoriinis küsitletud mängijad on ka mainitud kaheks kohtumiseks koondise koosseisus. Kliki õigel ruudul!

Valeri Nikitin: Eesti poiste vigadeks on prahtvõtted ja liigne trügimine

Nädal enne maadlusfestivali Estonian Wrest Fest algust läbivad treenerid Valeri Nikitini koolituse, mille laiemaks eesmärgiks on rootslastele tugevaid vastaseid saada. Õpitoad toimuvad Eesti Maadlusliidu algatusel 26. märtsil Tartumaal Lähtel.

tennis
Kallaletungi ohvriks langenud Kvitova naasmise aeg on veel lahtine

Mullu jõulude eel enda kodus noarünnaku ohvriks langenud kahekordne Wimbledoni võitja Petra Kvitova avaldas sotsiaalmeedias, et ei tea ikka veel, millal ta saab väljakutele naasta.