Tartu mängis korvpalli Balti liiga poolfinaali avakohtumise viiki ({{commentsTotal}})

Tanel Sokk
Tanel Sokk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond sai Balti liiga poolfinaali avakohtumises Leedu klubi Pasvalyse Pieno žvaigždesi vastu 88:88 viigi.

Avaveerandi 19:14 võitnud Tartu jäi poolajaks ühepunktilisse kaotusseisu (37:38), kuid suutis viimasel veerandajal suuresti Janari Jõesaare ning Tanel Soku toel edu saavutada. Lõppseisu 88:88 tõi tabloole Steponas Babrauskase kolmepunktivise 25 sekundit enne kohtumise lõppu.

Tartu klubi resultatiivseim oli 19 punkti visanud Janari Jõesaar, kes võttis ka kümme lauapalli (neist kuus ründelauast). Gert Dorbek lisas 18, Janar Talts 17 ning Tanel Sokk 13 silma. Ootamatult kehv viskepäev oli Mandell Thomasel, kes ei tabanud ühtegi pealeviset ning jäi nulli peale. Leedu klubi kasuks viskasid Osvaldas Olisevicius ja Andrei Agafonov 24 punkti.

Finalist selgub järgmisel neljapäeval, kui Pasvalyses toimub poolfinaali korduskohtumine.

Sebastian Vettel

Monaco GP-l võidutses Vettel, Ferrarile kaksikvõit

Monacos toimunud vormel-1 etapil võtsid kaksikvõidu Ferrari piloodid, sakslane Sebastian Vettel ja soomlane Kimi Räikkönen, keda finišis lahutas 3,145 sekundit.

Tom DumoulinTom Dumoulin

Eraldistardist sõit tõstis Dumoulini Itaalia velotuuri võitjaks

Tänavuse Itaalia velotuuri ehk Giro d'Italia võitis hollandlane Tom Dumoulin (Sunweb), kes kerkis esimeseks täna kavas olnud viimasel etapil.