Eriolümpia delegatsioon sõitis olümpiale laulu saatel ({{commentsTotal}})

Austria suursaadik Doris Danler võõrustas 22-liikmelist Eesti eriolümpia delegatsiooni, kes lendab homme Austriasse eriolümpia talvistele maailmamängudele.

Lapsepõlves mäesuusatamisega tegelenud ja nüüd Harjumäel uisutamist nautiv Austria suursaadik Doris Danler ütles Eesti eriolümpia koondist oma kodus võõrustades, et lumeolud on Austrias head ja 107 riigi sportlasi oodatakse suure elevusega. "Oleme väga uhked. Ainult kaks riiki maailmas on saanud õiguse korraldada eriolümpiat kaks korda ja need on USA, kus sündis mängude idee, ja nüüd siis Austria," ütles Danler ETV spordisaatele. "Oleme väga rõõmsad, et saame Austrias võõrustada 2700 sportlast."

Kaheksa Eesti noort läheb starti murdmaasuusatamises. "Ootus on suur, aga natuke on ka hirm, sest minu jaoks on tegemist esimese olümpiaga," sõnas suusataja Grete Soolo. Murdmaakoondise liider Artur Pool on seadnud selge sihi. "Tahan võita," teatas ta.

Kaheksaliikmeline saalihokimeeskond lihvis koostööd laagrites. "Saime kolmikute töö käima," lausus koondise peatreener Taiga Laur. "Lähme ikka selle mõttega, et lüüa mõni värav ja anda endast parim."

Toimetaja: Ivo DobkevitschKERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46 
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44 
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00 
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.