Aavo Talvar lõpetas Euroopa karikavõistluste etapi 11. kohaga ({{commentsTotal}})

Aavo Talvar
Aavo Talvar Autor/allikas: Talvar Racing

Kardisõidu Rotaxi Euroopa karikavõistluste teisel etapil Itaalias Castelottos saavutas Aavo Talvar 11. koha klassi Rotax Senior. Punktiarvestuses on ta hetkel 18. kohal, ees on veel kaks etappi.

Kvalifikatsioon ei õnnestunud Talvaril kõige paremini, 63 sõitja konkurentsis oli tema kiireim ring paremuselt 21. Eelsõitudes sai Talvar kirja 5., 3. 14. ja 6. koha, mis tagasid kindla pääsu finaalsõitudesse ja 12. stardikoha eelfinaali. Paraku pidi ta seal kaheksa ringi järel sõidu 14. kohalt pooleli jätma, kui üks konkurent talle tagant sisse sõitis ja kokkupõrke käigus kardil kett maha tuli. See tähendas finaaliks stardikohta viimasesse ritta.

Ent siis näitas Talvar oma võitlejahinge. Sisuliselt lootusetust olukorrast võitles ta lõpuks välja 11. koha. Ringiaegade poolest võinuks Talvar vabalt võidelda kasvõi esikolmikukoha pärast, praegu jäi see vähem kui viie sekundi kaugusele. Võitis inglane Harry Webb, üldse hõivasid britid esikümnes seitse kohta.

EK kolmas etapp sõidetakse 18.-20. juulil Hispaanias Zueras. Aga juba järgmise nädala lõpul saab Talvarit ja teisi Talvar Racingu sõitjaid näha kihutamas kodumaal, kui 14. juunil peetakse Raplas Eesti meistrivõistluste kolmas etapp.

Toimetaja: Maarja VärvVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.