Kardi EK-etapil eestlastele kaks finaalikohta ({{commentsTotal}})

Aavo Talvar
Aavo Talvar Autor/allikas: Erakogu

Itaalias Laghi kardirajal sõideti kardispordi Euroopa karikavõistluste etapp. Stardis oli kaks eestlast ning mõlemad pääsesid sõitma finaalsõitudesse.

Rotax Senior klassis kvalifikatsioonis näitas 62 võistleja konkurentsis 21. aega Aavo Talvar (Talvar Racing). Eelsõitudes korra ka poodiumile jõudnud Talvar platseerus enne kohasõite 12. positsioonil. Eelfinaalis 6. realt alustanud Talvari jaoks sõit ebaõnnestus, sest ta oli sunnitud katkestama 5 ringi enne võistluse lõppu.

Finaalis oli ta seega sunnitud alustama eelviimaselt, ehk 31. stardiplatsilt, kuid võistluse käigus suutis tõusta 11. kohale ning hoida seda võistluse lõpuni. 19 ringilises finaalis kõvasti tööd rüganud Talvar näitas neljandat ringiaega, jäädes alla vaid võitjale Harry Webbile Suurbritanniast ja veel kahele võistlejale, kes eestlase seljataga lõpetasid.

Rotax Junior klassis oli stardis Jüri Vips (Starberry Racing), kes eelsõitudes esikolmikusse ei pääsenud ja parimaks jäi neljas koht. Eelfinaalis alustas Vips 11. realt, kuid katkestas selle juba 5. ringil. Finaali 31. stardiruudult alustanud Vips suutis positsiooni kümne võrra parandada ning oli finišis 21. kohal.

Kolmas Euroopa karikavõistluste etapp sõidetakse 14.-20. juulil Hispaanias Zuera kardirajal.

Toimetaja: Siim BoikovVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.