Eesti kardipoisid said Lätis kuus esikohta ({{commentsTotal}})

Georg Kõss
Georg Kõss Autor/allikas: Erakogu

Läinud nädalavahetusel jätkusid Prokart karikavõistlused teise etapiga Lätis, Kandava kardirajal. Konkurents oli sama kuum kui ilm ja keeruline rada tingis ka mitmeid väljasõite ning katkestamisi. Osavõtjaid oli kokku kuuest eri riigist, kuid põhiline konkurents toimus Eesti ja Läti sõitjate vahel. Eesti kardisõitjad olid edukad ja võitsid enamus klassides esikohad.

Klassis Rotax Junior heastas eelmise korra ebaõnne Jan Erik Meikup (AGS Racing) ja võitis võistluse lätlaste Budovskise ja Zvedrise (Papas Racing) ees. Eelmise etapi võitja Kaspar Korjus (AIX Racing) sattus eelfinaalis avariisse ja lõpetas finaalsõidu kaheksandana.

Klassis Rotax Max pidasid järjekordse duelli Kairo Kivi (AGS Racing) ja Sten Dorian Piirimägi (Aix Racing). Nagu eelmiselgi etapil, võttis ka seekord võidu Kairo Kivi.

Rotax Minimax klassis ei õnnestunud Martin Leotootsi puudumisel eestlastel kolmikvõitu korrata. Esimesed kaks olid Georg Kõss (TGT Racing) ja Ragnar Veerus (AGS Racing). Tubli viienda koha sai Marten Ojasaar (AGS Racing).

Kõige nooremate vanuseklassis Rotax Micromax, kus oli üllatuslikult kõige rohkem osavõtjaid, võitis ülipõnevas finaalis Rimmo Kadapik (AIX Racing) lätlasi Jansonsit (Streinerts RT) ja Malinovskit (MRG Racing).

Open 125 klassis võitis Tarvi Viik (AGS Racing). Raket klassis võitis mõlemad sõidud kindlalt Aivo Menken Parts, Johann Vain oli kolmas. Kõige võimsamas klassis KZ-2 langes Kaspar Kallasmaa (Saduküla KK) stardis teiseks, aga ilusa möödasõiduga võttis esikoha.

Järgmine Prokardi etapp toimub koos Rotax Eesti karikavõistlustega 7. juunil rekonstrueeritud Madona kardirajal.

Toimetaja: Ivo DobkevitschVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.