Ümber Ülemiste järve jooksu võitis Viljar Vallimäe ({{commentsTotal}})

Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi esindaja ja hiljuti Narvas poolmaratonis Eesti meistriks tulnud Viljar Vallimäe võitis täna suure eduga ümber Ülemiste järve jooksu. Ta läbis 14 kilomeetri pikkuse distantsi ajaga 44.24,5.

"Olen jooksuga igati rahul. Kuna jooksin Ülemistel esimest korda, siis oli rada minu jaoks uus ja huvitav. Tänase jooksu tegi kindlasi natukene raskemaks tugev tuul," ütles Viljar Vallimäe Jooksuportaalile.

Teisena lõpetanud Vallimäe klubikaaslane Aleksei Markov kaotas 1.42 ja kolmandana lõpetanud Taivo Püi (Sportkeskus.ee) 1.54. Parima naisena jõudis finišisse üldjärjestuses 19. koha saanud Jekaterina Patjuk (Sparta) ajaga 51.41,7. Teise koha sai Annika Rihma (Sportkeskus.ee) 53.15,2-ga ja kolmanda koha Liina Luik (TÜASK) 53.51,2-ga.

Neljast järvejooksust koosneva sarja võitis meestest Taivo Püi Sergei Tšerepannikovi ja Ilja Nikolajevi ees. Naistest moodustasid sarja esikolmiku Liina Luik, Evelin Kärner ja Kristina Dolmatova.

Toimetaja: Siim Semiskar

Allikas: jooksuportaal.blogspot.com

Anett Kontaveit

Aasta parimateks tennisistideks nimetati Kontaveit ja Zopp

Laupäevasel tenniseliidu auhinnagalal kuulutati välja tenniseaasta parimad. Parima naistennisisti tiitli pälvis Anett Kontaveit, parimaks meestennisistiks tunnitati Jürgen Zopp. Aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comeback’i ja jõudis US Openil veerandfinaali.