Kristjan Ilves andis Oslo MK-etapil suusarajal ära ühe koha ({{commentsTotal}})

Kristjan Ilves
Kristjan Ilves Autor: Nordic Focus
{{1489232460000 | amCalendar}}

Kahevõistluse MK-etapil Oslos sai Kristjan Ilves 18. koha. Hüppevooru järel oli ta 17. positsioonil.

Võistluse võitis hüppevooru seitsmes, jaapanlane Akito Watabe, kes edestas sakslasi Ereic Frenzelit ja Björn Kircheisenit vastavalt 0,4 ning 14,1 sekundiga. Ilves jäi Watabest maha 1.09,0 ja 47. koha saanud Karl-August Tiirmaa 4.30,7.

Hüppevoorus tegi Ilves 123-meetrise õhulennu ja teenis selle eest 104,9 punkti. Tiirmaa hüppas 107 meetrit ja kogus 77,1 punkti, millega oli 44. kohal.

Hüppevooru järel oli liider austerlane Franz-Josef Rehrl (131 m, 119,9 punkti), kes läks 10 km murdmaasõidule kolmesekundilise eduga kaasmaalase Mario Seidli ees ning 12-sekundilise eduga Kircheiseni ees. Lõpuks taandus Rehrl 36. positsioonile. Ilves startis täpselt minut pärast Rehrli ja Tiirmaa 2.51 pärast austerlast.

Toimetaja: Maarja Värv, Ivo Dobkevitsch

Eesti jäähokikoondis treeningul
Eesti jäähokikoondis sai MM-turniiril kolmanda järjestikuse kaotuse

Eesti jäähokikoondis jäi Põhja-Iirimaal Belfastis jätkuval MM-i I divisjoni B-grupi turniiril 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) alla Jaapanile.

Sõjaväeparaad Pyongyangis.Sõjaväeparaad Pyongyangis.
Judo juunioride MM võeti turvalisuse kaalutlustel Põhja-Korealt ära

Tänavused juunioride judo maailmameistrivõistlused pidid toimuma oktoobris Põhja-Koreas, ent Rahvusvaheline Judoliit (IJF) otsustas nüüd turvalisuse kaalutlustel võistlused Horvaatiasse üle kolida.

Kirill Kotšegarov
Maagilise piiri alistanud Kotšegarov: haigusest tingitud puhkus tuli kasuks

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov sai laupäeval Texases peetud Ironmani võistlusel tulemusega 7:59.32 viienda koha.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.