Fourcade napsas Moravecilt rekordilise esikoha 0,6 sekundiga ({{commentsTotal}})

{{1489137300000 | amCalendar}}

Laskesuusatamise maailma karika etapil Kontiolahtis võitis meeste sprindi üldvõidu juba kindlustanud prantslane Martin Fourcade, kelle edu tšehh Ondrej Moraveci ees oli vaid 0,6 sekundit.

Kui hooaja 13. etapi võitnud Fourcade eksis korra püstitiirus, siis Moravec lasi pihta kõik kümme märki. Kolmandaks tuli norralane Emil Hegle Svendsen (0; +9,4), kes sai jagu koondisekaaslasest Johannes Thingnes Böst (+12,1).

Kaheksa sekka mahtusid veel sakslane Arnd Peiffer (0; +22,3), austerlane Simon Eder (1; +23,0), lätlane Andrejs Rastorgujevs (1; +25,1) ja ühel hooajal maksimaalselt 12 esikohta saanud ja seega rekordita jäänud Norra legend Ole Einar Björndalen (1; +30,2).

Jälitussõitu jõudsid ka eestlased Rene Zahkna (53. koht; 1 möödalask; +2.06,1 võitjast) ja Roland Lessing (56.; 2; +2.10,0). Meie kolmas sõitja Martin Remmelg piirdus 87. kohaga (2; +3.10,8).

Saksamaa jalgpallikoondis
Suurüllatusi ei sündinud: Saksamaa ja Tšiili pääsesid nelja parema hulka

Maailmajagude karikaturniiril pääsesid Saksamaa ja Tšiili kaotustest ning jätkavad turniiri nelja parema seas.

Uuendatud: 19:57
võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.