Regina Oja sai Otepääl IBU karikaetapi sprindis 40. koha ({{commentsTotal}})

Regina Oja
Regina Oja Autor/allikas: Andreas Nigol

Laskesuusatamise IBU karikasarja hooaja viimasel etapil Otepääl sõideti naiste 15 km sprindidistants, kus meie parimana sai Regina Oja 40. koha.

Võistluse võit läks Venemaale, kui ühe möödalasu teinud Anastasia Zagoruiko edestas 5,8 sekundiga austerlannat Julia Schwaigerit ja 7 sekundiga kaasmaalannat Anna Nikulinat. Teise ja kolmanda koha naised lasketiirudes ei eksinud.

Eesti esinduse parimana lõpetanud Regina Oja eksis ühel lasul ja kaotas võitjale 2.07,7. Tasuks 90 sportlase hulgas 40. koht. Kristel Viigipuu sai 55. (+2.34,5) ja M Uha 83. (+4.30,2) koha. Grete Gaim ei startinud.

Täna on kavas veel ka meeste 10 km sprint, kus stardis on eestlastest Johan Talihärm, Tarvi Sikk, Kauri Kõiv, Robert Heldna, Hans Kristen Rootalu ja Jüri Uha.

Toimetaja: Siim Semiskar

Saksamaa jalgpallikoondis
Suurüllatusi ei sündinud: Saksamaa ja Tšiili pääsesid nelja parema hulka

Maailmajagude karikaturniiril pääsesid Saksamaa ja Tšiili kaotustest ning jätkavad turniiri nelja parema seas.

Uuendatud: 19:57
võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.