Saja meetri jooksu kahekordne olümpiavõitja saab emaks ({{commentsTotal}})

Shelly-Ann Fraser-Pryce Autor: Reuters/Scanpix

Viimase aastakümne maailma parim naissprinter Shelly-Ann Fraser-Pryce saab emaks ja jätab tänavuse kergejõustikuhooaja vahele.

Eelmisel aastal segas jamaikalannat varbavigastus ja Fraser-Pryce piirdus Rio de Janeiro olümpial 100 meetri pronksmedaliga. "Kogu mu tähelepanu 2017. aasta hooaja eel läks tervenemisele ja parimasse võimalikku vormi jõudmisele, et kaitsta Londonis MM-tiitlit," sõnas Fraser-Pryce oma Facebooki lehekülje vahendusel.

"Aga elu on täis mitmeid jumala õnnistusi," jätkas 30-aastane Fraser-Pryce ja lisas, et proovib nüüd olla nii hea ema kui võimalik. "Ootan teid kõiki 2018. aastal, mil naasen võistlustele."

Fraser-Pryce võitis 100 meetri jooksu 2008. aastal Pekingi olümpial ja kaitses tiitlit ka neli aastat hiljem Londonis. Lisaks on tal erinevatelt distantsidelt veel kolm hõbemedalit ja üks pronks. Maailmameistrivõistlustel on Fraser-Pryce pälvinud 100, 200 ja 4x100 meetri teatejooksu peale kokku seitse kuldmedalit.

Fraser-Pryce'i eemalejäämine Londoni MM-ilt paneb senisest veel suurema favoriidikoorma tema kaasmaalanna Elaine Thompsoni õlgadele, kes tegi Rio de Janeiros kuldse duubli, võites lisaks 100 meetrile ka poole pikema distantsi. Lisaks üritab kindlasti oma võimalust ära kasutada Rios hõbedale jäänud ameeriklanna Tori Bowie.

Toimetaja: Siim BoikovOTSE: ILUUISUTAMISE MM HELSINGIS
tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.