Poola meeste ülevõim 800 meetris jätkub ({{commentsTotal}})

Meeste esikolmik
Meeste esikolmik Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Belgradi sisekergejõustiku EM-il võitis meeste 800 meetri jooksu poolakas Adam Kszczot, kellele oli see juba kolmandaks sise EM-tiitliks.

Kszczot jooksis finaalis välja aja 1.48,97, hõbeda võitnud taanlane Andreas Bube sai kirja 1.49,32. Pronksi võitis 1.49,68 jooksnud hispaanlane Alvaro De Arriba.

Poolale on see juba neljandaks järjestikuseks sise EM-kullaks meeste 800 m distantsil, lisaks Kszczoti võitudele 2011. ja 2013. aastal võidutses kaks aastat tagasi Prahas Marcin Lewandowski.