Island võitis 19 aasta pikkuse vaheaja järel taas sise EM-ilt medali ({{commentsTotal}})

Selina Büchel (paremal) ja Shelayna Oskan Clarke Autor: Reuters/Scanpix

Sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Belgradis kaitses naiste 800 meetri jooksus tiitlit 2.00,38-ga Šveitsi rekordi püstitanud Selina Büchel, kes edestas finišisirgel Suurbritannia jooksjat Shelayna Oskan Clarke'i vaid ühe sajandiksekundiga.

Pronksi võitis islandlanna Anita Hinriksdottir (2.01,25), neljandaks tuli rootslanna Lovisa Lindh (2.01,37), viienda koha saavutas Taani jooksja Stina Tröst (2.02,92) ning finaalis jäi viimaseks hispaanlanna Esther Guerrero (2.03,09).

Viimati jõudis Island sise EM-il medalini 1996. aastal, kui naiste teivashüppes võitis kuldmedali Vala Flosadottir ning pronksile jõudis Jon Arnar Magnusson.

OTSE: ILUUISUTAMISE MM HELSINGIS
tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.