Island võitis 19 aasta pikkuse vaheaja järel taas sise EM-ilt medali ({{commentsTotal}})

Selina Büchel (paremal) ja Shelayna Oskan Clarke
Selina Büchel (paremal) ja Shelayna Oskan Clarke Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Belgradis kaitses naiste 800 meetri jooksus tiitlit 2.00,38-ga Šveitsi rekordi püstitanud Selina Büchel, kes edestas finišisirgel Suurbritannia jooksjat Shelayna Oskan Clarke'i vaid ühe sajandiksekundiga.

Pronksi võitis islandlanna Anita Hinriksdottir (2.01,25), neljandaks tuli rootslanna Lovisa Lindh (2.01,37), viienda koha saavutas Taani jooksja Stina Tröst (2.02,92) ning finaalis jäi viimaseks hispaanlanna Esther Guerrero (2.03,09).

Viimati jõudis Island sise EM-il medalini 1996. aastal, kui naiste teivashüppes võitis kuldmedali Vala Flosadottir ning pronksile jõudis Jon Arnar Magnusson.

KERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.