Ksenija Balta: varu on veel kindlasti olemas ({{commentsTotal}})

Belgradis toimuval sisekergejõustiku EM-il tagas Ksenija Balta naiste kaugushüppes kuuenda tulemusega endale koha lõppvõistlusele, kui ületas teises voorus kvalifikatsiooninormi seitse sentimeetriga.

Balta alustas võistlust tulemusega 6.48, kuid parandas teises voorus resultaati tublisti, kui lendas 6.67 peale.

"Hüpe oli natuke parem kui esimene," kirjeldas Balta teist katset ERR-ile. "Aga kui tehnilisest poolest vaadata, siis natuke jäi kitsaks ja ei olnud ruumi õieti hüppesse minna. Selles suhtes on kindlasti veel varu olemas."

"Tulemus esimese võistluse kohta pole paha. Olen igati rahul, sain nüüd soojaks ja paremini seda rada tunnetada. Ma arvan, et homme on veel parem tunne ja harjun üldiselt selle atmosfääriga veel rohkem ära."

Balta uskus, et Belgradi EM-i rada on vetruvam kui ta tegelikult oli. "Tegelikult on siiski jäigem, aga loomulikult pehmem kui betooni peal. Täitsa okei. Ma ei saa öelda, et minu samm või miski tänu sellele oleks muutunud."

Kvalifikatsioonis näidati väga head taset - kodupubliku toetust nautinud Ivana Spanovic maandus näiteks 7.03 peal. "Selline tase kvalifikatsiooni kohta - see oli midagi müstilist. Homme arvan, et saab olema väga põnev päev. Kindlasti tulevad ka väga-väga kõrged tulemused."

 

Toimetaja: Siim BoikovKERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46 
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44 
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00 
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.