Maicel Uibo: positiivsust jätkus esimeseks 25 jooksumeetriks ({{commentsTotal}})

Eesti mitmevõistleja Maicel Uibo pidi Belgradis toimuval sisekergejõustiku EM-il katkestama teisel alal, kui teda tuli uuesti kummitama eelmisel neljapäeval treeningul saadud reievigastus.

"Parema tagareiega probleem oli ja üritasin kõiki meetmeid kasutusele võtta, et võistluskõlbulikuks saada. Üritasin lõpuni positiivseks jääda, aga seda jätkus esimeseks 25 meetriks. Hiljem läks natuke hapuks," kommenteeris Uibo 60 meetri jooksus uuesti saadud traumat ERR-ile.

"Ma mingeid jooksusamme sain teha ja eks ma üritasin (ka kaugust hüpata). Teiseks katseks andis ta juba ka hoojooksu esimestel sammudel tunda ja siis polnud asjal üldse seda iva," selgitas sportlane.

Uibo sõnul usub ta, et tegemist pole eriti raske traumaga ning taastumine sellest ei tohiks liiga kaua aega võtta.

"Välishooajani on kaua aega ja ma arvan, et vajalikud vahendid on taastumiseks olemas. Tuleb positiivsena püsida ja välishooajaks terve püsida," kinnitas Uibo.

Toimetaja: Siim SemiskarKERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46 
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44 
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00 
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.