Rosenberg pärast kahte ala: mitmevõistlus ongi selline üles-alla ({{commentsTotal}})

Belgradis toimuval kergejõustiku sise-EM-il algas meeste seitsmevõistlus Kristjan Rosenbergi jaoks vastuoluliselt, kui 60 meetri sprint läks edukalt, aga kaugushüpe ebaõnnestus.

"60 m jooks kulges tõesti hästi. Esimesed sammud seal veidi koperdasin ja üks samm vajus läbi, aga lõpuks sain hea asendi ja jooksin 7,04. Täiesti okei aeg," kommenteeris Rosenberg ERR-il.

Rosenbergi hingele jäi ka üks valestart, kuna mees üritas enda sõnul võimalikult täpselt stardipauku ajastada.

"Kaugushüppes oli tehniline osa täna täiesti katastroofiline. Aga ega midagi hullu ka ei ole. (Rekordgraafikuga) on mingi -50 punkti vist. Kõik on veel võimalik."

Rosenbergi sõnul on tal enesetunne vaatamata kaugushüppe ebaõnnestumisele hea. "Eks mitmevõistlus ongi selline - üles-alla," lisas mitmevõistleja.

Toimetaja: Siim SemiskarKERGEJÕUSTIKU U-20 EM
Johannes Erm
Johannes Erm haaras EM-il avapäeva lõpuks liidrikoha

Täna alustati Itaalias Grossetos peetavatel kergejõustiku U-20 Euroopa meistrivõistlustel meeste kümnevõistlusega, kus eestlastest on stardis Johannes Erm, Kristo Simulask ja Karel Tilga.

Uuendatud: 20:46 
VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis pani Slovakkia kindlalt paika ja säilitas šansid

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis Belgias peetaval MM-valikturniiril kolmanda võidu, kui alistas Slovakkia selgelt 3:0. Vastasele anti geimides vaid 14, 17 ja 15 punkti.

Uuendatud: 22:44 
Nikolai Novosjolov
Nikolai Novosjolov vehkles end MM-i individuaalturniiril hõbedale

Saksamaal Leipzigis peetavatel vehklemise maailmameistrivõistlustel tuli Nikolai Novosjolov meeste epee individuaalturniiril hõbemedalile.

Uuendatud: 22:00 
tennis
ITFITF
Eesti võitis rannatennise võistkondlikul MM-il kaheksanda koha

10.-16. juulil toimusid Moskvas rannatennise võistkondlikud maailmameistrivõistlused. Turniir toimus juba kuuendat aastat järjest Venemaa riiklikus tennisekeskuses. Eesti võistkond koosseisus Eneli Lattik (ITF 150.), Kätlin Lattik (ITF 330.), Ainar Laube (ITF 173.) ja Priit Pihl (ITF 65.) saavutas kaheksanda koha.