Tõkkejooksu kullad läksid Suurbritanniasse ja Saksamaale ({{commentsTotal}})

Andrew Pozzi
Andrew Pozzi Autor/allikas: AFP/Scanpix

Belgradis alanud sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel selgusid reedel medalivõitjad nii meeste kui naiste 60 meetri tõkkejooksus.

Meeste võistlusel edestas 7,51 jooksnud britt Andrew Pozzi ühe sajandikuga prantslast Pascal Martinot-Lagarde'i ning kahe sajandikuga tšehhi Petr Svobodat.

Neljanda koha sai prantslane Garfield Darien (7,54), viienda tema kaasmaalane Aurel Manga (7,58) ning kuuenda Küprose sprinter Milan Trajkovic (7,60).

Naiste võistlusel edestas 7,88-ga kulla võitnud sakslanna Cindy Roleder nelja sajandikuga valgevenelannat Alina Talaid ning seitsme sajandikuga teist sakslannat Pamela Dutkiewiczi.

7,96-ga sai neljanda koha ukrainlanna Hanna Plotitsõna, viies koht läks 8,01 jooksnud norralannale Isabelle Pedersenile ning kuuendaks tuli 8,03 jooksnud sakslanna Ricarda Lobe.

Kalev/Cramo tüüri juurest lahkuv Varrak: klubi tegi õige otsuse