Tõkkejooksu kullad läksid Suurbritanniasse ja Saksamaale ({{commentsTotal}})

Andrew Pozzi Autor: AFP/Scanpix

Belgradis alanud sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel selgusid reedel medalivõitjad nii meeste kui naiste 60 meetri tõkkejooksus.

Meeste võistlusel edestas 7,51 jooksnud britt Andrew Pozzi ühe sajandikuga prantslast Pascal Martinot-Lagarde'i ning kahe sajandikuga tšehhi Petr Svobodat.

Neljanda koha sai prantslane Garfield Darien (7,54), viienda tema kaasmaalane Aurel Manga (7,58) ning kuuenda Küprose sprinter Milan Trajkovic (7,60).

Naiste võistlusel edestas 7,88-ga kulla võitnud sakslanna Cindy Roleder nelja sajandikuga valgevenelannat Alina Talaid ning seitsme sajandikuga teist sakslannat Pamela Dutkiewiczi.

7,96-ga sai neljanda koha ukrainlanna Hanna Plotitsõna, viies koht läks 8,01 jooksnud norralannale Isabelle Pedersenile ning kuuendaks tuli 8,03 jooksnud sakslanna Ricarda Lobe.

OTSE: ILUUISUTAMISE MM HELSINGIS
tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.