ERR Lahtis | Marko Kilp: homme tulevad ikka väga väikesed vahed ({{commentsTotal}})

{{1487773680000 | amCalendar}}

Eesti suusasprinter Marko Kilp sõnas päev enne Lahti MM-i vabatehnikasprinti, et lihasseis on parem kui Otepääl, aga suusavormist annab õige pildi ikka võistlus ise.

"Eesmärk oleks kindlasti oma toetajatele, kes siia tulevad, hea emotsioon pakkuda. See on kõige tähtsam," sõnas Kilp intervjuus ERR-ile.

"Täna, kui siin rajal käisin, oli see päris kiire. Kõva rada ja ma arvan, et siin sõidetakse kõvasti kiiremini kui eelneval Skandinaavial... siin tulevad homme ikka väga väikesed vähed."

Kilp usub, et rada iseenesest talle sobib. "Kui on samasugune rada nagu täna, siis ma arvan, et peaks mulle sobima. Hea kõva rada. Kui seisu on, siis miks mitte."

Liigset närvipinget kahe aasta eest tiitlivõistluste debüüdi teinud Kilp ei tunne. "Mis siin ikka muretseda, tuleb keskenduda oma tegemistele ja siis ongi kõige lihtsam."

Vaata ka ETV spordisaate lugu:

Toimetaja: Siim BoikovLisaajal kaotanud Tartu ei pääsenud Balti liiga finaali

Tartu Ülikooli korvpalliklubi kaotas Balti liiga poolfinaali korduskohtumises võõrsil Leedu klubile Pasvalyse Pieno Zvaigzdes lisaaja järel 75:82 ning ei pääsenud turniiri finaali.

tennis
Kallaletungi ohvriks langenud Kvitova naasmise aeg on veel lahtine

Mullu jõulude eel enda kodus noarünnaku ohvriks langenud kahekordne Wimbledoni võitja Petra Kvitova avaldas sotsiaalmeedias, et ei tea ikka veel, millal ta saab väljakutele naasta.