ERR Lahtis | Karl-August Tiirmaa: Lahti mägi on üks mu lemmikutest ({{commentsTotal}})

Täna kuulutatakse Lahtis alanuks suusaalade maailmameistrivõistlused, kus on Eesti kahevõistlejatest reedel stardis Kristjan Ilves, Karl-August Tiirmaa, Han Hendrik Piho ja Kail Piho.

"Olen enam-vähem valmis, hüpped on viimasel ajal paremaks läinud,“ iseloomustas Karl-August Tiirmaa valmisolekut MM-iks.

Millised nägid viimased ettevalmistusnädalad välja, millele keskendusid? „Olin Sapporos ja Koreas võistlemas, seal eriti trenni teha ei saanud," tõdes Tiirmaa. "Eelmine nädal olin nädala alguses kõhugripiga kodus, siis ei õnnestunud ka eriti midagi teha. Nädala lõpus läksin uva, hüppasin seal ühe Soome treeneri juures, alguses väikest mäge ja sain K100 pealt ka hüpata. Päris hea oli, õnnestus.“

„Mul on see üks lemmikmägedest, mulle hullult meeldib see hoovõtt ja see esimene ots on kõrge lennuga, aga hoovõtt teeb tunnetuse rahulikuks ja paremaks. Mulle see meeldib.“

Oled sa mõelnud ka, et kus peaks reedel hüpete järel asuma, et kõrge koha peale sõita? „Ei teagi, ei oska midagi öelda. Tahaks lihtsalt hüpetes normaalset sooritust teha. Teine treeninghüpe oli täna päris hea, jäin tollega rahule. Kui midagi sellist saaks võistlustel teha ja veel võistlusärevuse pealt midagi lisa tuleks, oleks hea.“

Otseülekanne kahevõistluse suusahüpetest algab ETV2 ekraanil reedel kell 10.20, 13.20 on samal kanalil eetris 10 km pikkune murdmaadistants.

Toimetaja: Anders NõmmMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov pääses Hollandis kaheksa hulka
Uuendatud: 22.06

Hollandis Almere'is peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Eesti meeste esinumber Vladimir Ivanov (ATP 407.) veerandfinaali.