Pori Ässät pani Rooba koduklubi võiduseeriale punkti ({{commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kaotas Soome jäähokimeistrivõistlustel võõrsil Pori Ässätile lisaajal 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1).

Külalised asusid kohtumist kolmanda kolmandiku kuuendal minutil juhtima, kuid neli minutit hiljem võõrustajad viigistasid ning viskasid võiduvärava, kui lisaaega oli mängitud 1.24.

Eelmised viis kohtumist võitnud JYP hoiab turniiritabelis 50-st mängust teenitud 87 punktiga neljandat kohta. Viimasest neljast kohtumisest kolm võitnud Ässat on samuti 50-st matšist kogutud 77 silmaga seitsmes. Juhib kohtumise rohkem pidanud tiitlikaitsja Tampere Tappara 108 punktiga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi pääseb Wimbledoni turniirile

Pika pausi pidanud, aga hiljuti Stuttgardis areenile naasnud Kaia Kanepi saab alustada Wimbledoni tenniseturniiri naisüksikmängus, kus eestlannal on tagatud koht kvalifikatsioonis.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Feliciano LopezFeliciano Lopez
Lopez üllatas Cilicit ja teenis karjääri kaalukaima võidu

Londonis muruväljakuil peetud Queen’s Clubi tenniseturniiril triumfeeris üllatuslikult 35-aastane hispaanlane Feliciano Lopez, kes alistas finaalis 4. asetatud horvaadi Marin Cilici.