Pori Ässät pani Rooba koduklubi võiduseeriale punkti ({{commentsTotal}})

Robert Rooba Autor: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kaotas Soome jäähokimeistrivõistlustel võõrsil Pori Ässätile lisaajal 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1).

Külalised asusid kohtumist kolmanda kolmandiku kuuendal minutil juhtima, kuid neli minutit hiljem võõrustajad viigistasid ning viskasid võiduvärava, kui lisaaega oli mängitud 1.24.

Eelmised viis kohtumist võitnud JYP hoiab turniiritabelis 50-st mängust teenitud 87 punktiga neljandat kohta. Viimasest neljast kohtumisest kolm võitnud Ässat on samuti 50-st matšist kogutud 77 silmaga seitsmes. Juhib kohtumise rohkem pidanud tiitlikaitsja Tampere Tappara 108 punktiga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

tennis
Kallaletungi ohvriks langenud Kvitova naasmise aeg on veel lahtine

Mullu jõulude eel enda kodus noarünnaku ohvriks langenud kahekordne Wimbledoni võitja Petra Kvitova avaldas sotsiaalmeedias, et ei tea ikka veel, millal ta saab väljakutele naasta.