PSG lammutas Barcelona kaitse täielikult laiali, Dortmund kaotas Portugalis ({{commentsTotal}})

Angel Di Maria Autor: AFP/Scanpix

Talvepausilt naasnud jalgpalli Meistrite liigas tegi Prantsusmaa klubi Parist St. Germain kaheksandikfinaalide avamängus väga võimsa avalduse, kui koduplatsil mängiti koguni 4:0 üle hispaanlaste suurklubi Barcelona.

Kodumeeskond läks juhtima juba 18. minutil, kui täpne oli Angel Di Maria, avapoolajal jõudis Pariisi meeskond veel korra väravani, kui tabamuse sai 40. minutil kirja Julian Draxler.

Teisel poolajal lisas St. Germain veel kaks väravat, kui 55. minutil jõudis teistkordselt selles kohtumises sihile Di Maria ja 72. minutil lõi viimase naela Barcelona kirstu Edinson Cavani.

Viimati langes Barcelona Meistrite liigas nii varajases staadiumis välja hooajal 2006/07, kui alla jäädi Liverpoolile. Nüüd on vaja Barcelonal kordusmängus koduväljakul korda saata väike ime, et sama saatus ei korduks.

Teises tänases kohtumises sai samuti kodumeeskond mõneti üllatusliku võidu, kui Benfica oli Portugalis tänu Konstantinos Mitroglou 49. minuti väravale 1:0 üle sakslaste Dortmundi Borussiast. Seejuures 58. minutil eksis Dortmundi staarründaja Pierre-Emerick Aubameyang penaltil.

Toimetaja: Siim Semiskar

jalgpalli mm-valiksari
Inglased võitsid ja hoiavad MM-valiksarjas oma puuri jätkuvalt puutumatuna

Inglismaa jalgpallikoondis alistas MM-valiksarjas täna kodus 2:0 Leedu ja jätkab ainsa meeskonnana, kellele pole löödud veel ühtki väravat.

tennis
Šveitslased pääsesid Miamis edasi, Radwanska kaotas vanale tuttavale

Miamis toimuval tenniseturniiril pääsesid meesüksikmängus teiste seas kolmandasse ringi šveitslased Stanislas Wawrinka ja Roger Federer.