Vesey värav tõi Rangersile kuuenda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Jimmy Vesey
Jimmy Vesey Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis New York Rangers kuuenda järjestikuse võidu, alistades võõral jääl 3:2 Columbus Blue Jacketsi.

Rangersile tõi võidu Jimmy Vesely, kes skooris 6.32 enne normaalaja lõppu. Kohtumise väravaarve avas esimesel perioodil Blue Jacketsi ridades mängiv Brandon Dubinsky, teisel perioodil viigistas Dan Girardi seisu.

Viimasel kolmandikul viis Kevin Hayes Rangersi juhtima, kuid Nick Foligno tõi tabloole taas viiginumbrid. Vaid poolteist minutit hiljem viskas aga Vesely võiduvärava.

Rangersi väravasuul tegi Antti Raanta 30 tõrjet, Blue Jacketsi väravavaht Sergei Bobrovski tõrjus 20 pealelööki.

Teises läinudöises kohtumises alistas Arizona Coyotes 5:0 Calgary Flamesi.

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi pääseb Wimbledoni turniirile

Pika pausi pidanud, aga hiljuti Stuttgardis areenile naasnud Kaia Kanepi saab alustada Wimbledoni tenniseturniiri naisüksikmängus, kus eestlannal on tagatud koht kvalifikatsioonis.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Feliciano LopezFeliciano Lopez
Lopez üllatas Cilicit ja teenis karjääri kaalukaima võidu

Londonis muruväljakuil peetud Queen’s Clubi tenniseturniiril triumfeeris üllatuslikult 35-aastane hispaanlane Feliciano Lopez, kes alistas finaalis 4. asetatud horvaadi Marin Cilici.