Rootsi etapi võitnud Venemaa kindlustas endale EuroHockeyTouri esikoha ({{commentsTotal}})

Venemaa jäähokikoondis
Venemaa jäähokikoondis Autor/allikas: TASS/Scanpix

Rootsis toimunud jäähoki EuroHockeyTouri etapi võitis Venemaa, kes lõpetas turniiri täisedu üheksa punktiga.

Venelastele järgnenud Tšehhi, Rootsi ja Soome kogusid võrdselt kolm silma. Tulemused: Venemaa - Soome 2:1, Tšehhi - Rootsi 2:5, Soome - Tšehhi 1:7, Rootsi - Venemaa 2:4, Venemaa - Tšehhi 4:2, Rootsi - Soome 2:3.

Kolme turniiri ehk üheksa vooru järel on üldvõidu endale kindlustanud Venemaal 24, Tšehhil 12, mullusel parimal Rootsil ning Soomel 9 punkti.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi pääseb Wimbledoni turniirile

Pika pausi pidanud, aga hiljuti Stuttgardis areenile naasnud Kaia Kanepi saab alustada Wimbledoni tenniseturniiri naisüksikmängus, kus eestlannal on tagatud koht kvalifikatsioonis.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.